Technické a pěnové automobily

třídit podle:
TA - SCANIA

TA - SCANIA

Technický automobil na podvozku SCANIA je požární automobil určený k technickým zásahům, k ochraně majetku a omezení škod na životním prostředí.

TA - MERCEDES-BENZ

TA - MERCEDES-BENZ

Víceúčelové technické vozidlo na podvozku Mercendes-Benz Unimog je optimální dopravní prostředek pro přepravu požárního příslušenství. Využití nachází mimo jiné při odraňování nehod na železničních tratích.

TA - M2 - IVECO

TA - M2 - IVECO

Víceúčelové technické vozidlo na podvozku IVECO EUROCARGO je optimální dopravní prostředek pro přepravu požárního příslušenství a hasičské osádky. Jedná se o automobil určený především k technickým zásahům, k ochraně životního prostředí a k živelným pohromám.

TA - M2N - MAN

TA - M2N - MAN

Víceúčelové technické vozidlo na podvozku MAN 4x4 je optimální dopravní prostředek pro přepravu požárního příslušenství a hasičské osádky. Jedná se o automobil určený především k technickým zásahům, k ochraně životního prostředí a k živelným pohromám.

PHA 40/2000/4000 - S2Z - MAN

PHA 40/2000/4000 - S2Z - MAN

Plynový hasící automobil je určený k hasičskému zásahu vodou i pěnou. Slouží k ochraně obyvatelstva, k zabránění škod na majetku. Díky prostorné kabině je optimální k převozu hasičské jednotky a hasičského příslušenství.